ПРО НАС

Серед сотень пропозицій у найкращому гірськолижному курорті України ви виберете нас! Коли валізи складаються, останні робочі моменти добігають кінця і думками ви вже на відпочинку, залишається обрати готель і вирушати в дорогу.


Якщо надворі сонячний червень, ми запропонуємо вам скористатися басейном на території готелю чи відвідати озеро та Voda Club, що в 10 хвилинах ходьби від нашої локації. Окрім того, наші адміністратори радо допоможуть з організацією атракцій для всієї сім’ї.


Якщо за вікном мороз – це означає, що у нас розгар сезону і заняття знайдеться для усіх. Всього за 150 метрів від готелю знаходиться підйомник "Буковель-7''. Лижі, сноуборд, санки, ковзани чи просто гарячий глінтвейн і романтичні прогулянки. А в перервах між атракціями завжди є можливість забігти у готель, зігрітися та поїсти, адже ми поруч!

КОНТАКТИ

TK "Буковель"

ур. Вишні, 230

  • Черный Facebook Иконка
  • Черный Instagram Иконка

Заплющте очі, уявіть, що ви стоїте на балконі одного з наших номерів, вдихаєте свіже гірське повітря, споглядаєте краєвиди і п’єте трав’яний чай. Уявіть, що завтра ви можете втілити це в реальність. Приїжджайте до нас!