НОМЕРИ

KASIMIR

ДВОМІСНИЙ

20 м2

Стандартний номер розрахований на проживання двох осіб. Його площа становить 20 м2. Він оснащений ванною кімнатою з усіма необхідними засобами гігієни, шафою для одягу, телевізором з плоским екраном, сейфом, холодильником та балконом з видом на гори.

1

ТРИМІСНИЙ

23 м2

Стандартний + номер розрахований на проживання 3 осіб. Він ідеально підійде для ночівлі з дитиною. Площа становить 23 м2. Це номер з окремою ванною кімнатою з усіма необхідними засобами гігієни, шафою для одягу, телевізором з плоским екраном, сейфом, холодильником та балконом з видом на гори.

0 2

ЛЮКС

46 м2

Двокімнатний номер "Люкс" розрахований на проживання 4 осіб. Площа номеру 46 м2. Він складається з двох суміжних номерів, кожний з яких оснащений ванною кімнатою з усіма необхідними засобами гігієни, шафою для одягу, телевізором з плоским екраном, холодильником та балконом з видом на гори.

0 4

АПАРТАМЕНТИ

30 м2

Двокімнатний номер з власною міні-кухнею "Апартаменти" розрахований на проживання 4 осіб. Він ідеально підійде для проживання великої сім"ї. Площа номеру 30 м2. Це номер з власною міні-кухнею, окремою ванною кімнатою з усіма необхідними засобами гігієни, шафою для одягу, телевізорами з плоским екраном, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та лоджією з видом на гори.

0 3